Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-07-31

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma P.V. Prefabet Kluczbork S.A. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży kompleksowych i niezawodnych systemów kanalizacji z betonu. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski, a nasze Zakłady znajdują się w Kluczborku – Centrala Spółki oraz Oddziały – w Krapkowicach i Włocławku.
Głównym atutem naszych programów produkcyjnych są systemy wykonywane w technologii konstrukcji żelbetowych, znajdujących zastosowanie zarówno dla sieci kanalizacyjnych, jak i oczyszczalni ścieków, separatorów oraz systemu wykorzystania wody deszczowej.
Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom niezawodnych produktów oraz pomoc i doradztwo w ich projektowaniu.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Miejsce pracy: Województwo Wielkopolskie, Dolnośląskie

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub wyższe – preferowana branża budowlano – kanalizacyjna,
  • Wymagane doświadczenie w branży minimum 2 lata
  • Znajomość technik sprzedaży poparte sukcesami
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych.
  • Gotowość do pracy w terenie, prawo jazdy kat. B,
  • Duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,
  • Znajomość problematyki drogowej, infrastruktury sanitarnej,

Zadania:

  • Reprezentowanie firmy w przydzielonym regionie pracy
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z obecnymi klientami,
  • Doradztwo techniczne oraz sprzedaż wyrobów spółki,
  • Współpraca z biurami projektów i inspektorem budowy.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez realizowanie wszechstronnych zadań oraz poprzez profesjonalne szkolenia,
  • Narzędzia do wykonywania zadań - samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV i listu motywacyjnego z dopiskiem Doradca techniczno-handlowy na województwo….. za pomocą:

W raz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji "(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 pozycja 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się