Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-08-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Nasz Klient to niemieckie przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku jako specjalista ds. rozwiązań w dziedzinie budowy oraz renowacji systemów i zbiorników wody pitnej, a także instalacji odprowadzania ścieków. Jest to firma rodzinna zatrudniająca 40 pracowników. Zespół naszego klienta analizuje i opracowuje koncepcje rozwiązań przykładając wielką wagę do zachowania najwyższych standardów ochrony środowiska. Firma wyróżnia się wiarygodnością i wydajnością, a także stanowi doskonałe miejsce do rozwoju. Firma ceniona jest w szczególności za profesjonalizm, kreatywność i elastyczność jej pracowników. Metody i produkty opracowane przez naszego klienta są stosowane na całym świecie. Firma obecnie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

(miejsce pracy: niedaleko Wrocławia)
numer referencyjny OF/SV/DT/2808/2017

Osoba na tym stanowisku będzie mogła podjąć się nowych i różnorodnych wyzwań w stabilnym miejscu pracy.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka polskiego i niemieckiego
  • Zainteresowanie tematem i wiedza w obszarze renowacji kanałów i systemów wody pitnej
  • Znajomość mineralnych materiałów budowlanych
  • Znajomość obsługi komputera
  • Zdolności negocjacyjne i pewność siebie
  • Własna inicjatywa i gotowość do podejmowania nowych wyzwań, samodzielność, chęć odniesienia sukcesu
  • Zaangażowanie i pracowitość
  • Dobra organizacja pracy i chęć pracy z ludźmi
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kategorii B

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przeprowadzanie szkoleń nt. wykorzystania produktów firmy i przygotowywanie prezentacji, doradztwo techniczne
  • Koordynacja i prowadzenie działań sprzedażowych we współpracy z działem sprzedaży wewnętrznej (przyjmowanie zapytań, wybór rozwiązania technicznego, wystawienie oferty, wykonanie zlecenia)
  • Uczestnictwo w tworzeniu nowych materiałów i rozwiązań
  • Bezpośrednia komunikacja z kierownikiem sprzedaży oraz z działem sprzedaży wewnętrznej
  • Uczestnictwo w krajowych i zagranicznych targach

Oferujemy:

  • Interesujące i ambitne zadania w rodzinnej firmie – jej szef też kiedyś wykonywał tę pracę!
  • Bardzo dobrą pozycję rynkową i reputację przedsiębiorstwa
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (bez górnego limitu), szczegółowe wprowadzenie do pracy, możliwość samorealizacji
  • Nowoczesne wyposażenie do pracy oraz samochód służbowy
  • Naszą wizję: realizować pomysły

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku niemieckim  za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ z powołaniem się na numer referencyjny OF/SV/DT/2808/2017

Prosimy o dopisanie następującej klauzuil: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2016r., poz. 922).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się