Ta oferta pracy jest nieaktualna od 189 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    META - Systemy Magazynowania (www.meta-online.pl) z siedzibą w Krakowie - Producent regałów magazynowych i systemów magazynowania poszukuje:
    miejsce pracy: Śląsk (śląskie, dolnośląskie, opolskie, łódzkie)

    Zadania:

    • Współpraca i obsługa  międzynarodowych koncernów, światowych marek i liderów rynku
    • Pozyskiwanie i obsługa klientów na wyznaczonym terenie
    • Bieżąca realizacja planów sprzedażowych
    • Nawiązanie i potrzymanie dobrych relacji z klientami (właściciele firm, menagerowie, projektanci, wykonawcy…)
    • Fachowe doradztwo techniczne
    • Bezpośrednia współpraca z działami META - projektowym, wdrożeniowym i montażowym

    Oczekiwania:

    • Mile widziane wykształcenie wyższe
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i zasad negocjacji
    • Bardzo dobra samodyscyplina i organizacja  dnia pracy
    • Wysoka kultura osobista pozwalająca na budowanie i utrzymanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami
    • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • Doskonałe warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji  lidera
    • Perspektywy rozwoju zawodowego
    • Pracę z największymi światowymi koncernami i markami
    • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe +premia
    • Możliwość korzystania z pakietu medycznego
    • Pracę w systemie Home-Office
    • Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych + telefon+ laptop + wszystkie niezbędne narzędzia
    • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i sprzedażowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.