Doradca Techniczno - Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 16.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ELMET - ogólnopolski dystrybutor narzędzi, elektronarzędzi, materiałów ściernych i akcesoriów
    Stanley, Sandvik, Klingspor, Bosch, Fanar, Norton
    w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

    Obowiązki:

    • Doradztwo techniczne
    • Kompleksowa obsługa klientów głównie firm produkcyjnych oraz działów utrzymania ruchu
    • Realizowanie planów sprzedażowych na podległym terenie
    • Przygotowywanie ofert i zamówień dla klientów
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy
    • Współpraca z przedstawicielami producentów
    Oczekiwania:
    • Mile widziana znajomość branży narzędzi, elektronarzędzi i art. ściernych
    • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
    • Komunikatywność
    • Kreatywność
    • Samodzielność w działaniu
    • Terminowość
    • Dobra organizacja czasu jak i miejsca pracy
    • Umiejętność współpracy w grupie
    • Umiejętność pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Motywacyjny system wynagradzania
    • Profesjonalną ofertę szkoleń gwarantującą rozwój osobisty i zawodowy
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powyższym stanowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

    Pragniemy poinformować , iż Administratorem danych osobowych przekazanych przez Panią/Pana jest Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Handlowe „ELMET” Spółka Akcyjna Jaryszki 7, 62-023 Gądki.

    Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji prowadzonej przez administratora danych osobowych na podstawie art. 22¹ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – kodeksu pracy (Dz.U.2018.917) w związku z art. 88 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) i wyrażonej przez Panią/Pana zgody.