Oferta pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

Ramirent S.A. O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Chcesz rozwijać się zawodowo w stabilnym i nowoczesnym środowisku pracy? Jeśli od pracy oczekujesz czegoś więcej, daj sobie szansę i aplikuj! Dołącz do Ramirent S.A. - Najlepszego Miejsca Pracy 2019 nagrodzonego przez Great Place to Work® w Polsce!

Jesteśmy największym w Polsce i czołowym na rynkach europejskich dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie wynajmu sprzętu budowlanego, podnośników, kontenerów, rusztowań oraz podestów roboczych. Obok wynajmu wysokiej jakości, renomowanego sprzętu bez operatora, oferujemy powiązane z nim usługi dodatkowe, takie jak doradztwo techniczne, serwis oraz transport. Jesteśmy obecni na polskim rynku od 2000 roku.

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY
Miejsce pracy: Gdynia, ul. Hutnicza 5
Rodzaj pracy: mobilna
Obszar obsługi techniczno-handlowej: Trójmiasto i woj. pomorskie
Numer referencyjny: DTH/GDY
Kogo szukamy?

Do naszego zespołu poszukujemy Sprzedażowego Ninja :-), który posiada dar przekonywania Klientów do swoich produktów i zadba o rozwój powierzonego rynku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wynajem sprzętu budowlanego na powierzonym obszarze i koordynowanie procesu wynajmu (doradztwo techniczne, analiza potrzeb Klientów)
  • Kompleksowa obsługa Klientów B2B np. na placu budowy (przygotowywanie ofert wynajmu, negocjowanie i kontraktowanie warunków współpracy, prowadzenie rozmów handlowych)
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów oraz aktualizacja dotychczasowej bazy danych Klientów
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej współpracy z Klientem
  • Samodzielne planowanie, organizowanie i zarządzanie swoim czasem pracy
  • Bieżąca współpraca z innymi zespołami (m.in. firmami podwykonawczymi) zaangażowanymi w proces realizacji zlecenia, biurem obsługi, serwisem oraz działami centralnymi Spółki
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klientów i dobry wizerunek firmy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w dziedzinie sprzedaży B2B, profesjonalnej obsłudze Klienta
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office)
  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, ambicja, orientacja na wyniki
  • Czynne prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość branży budowlanej
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • Atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + prowizja)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, rozwoju osobistego oraz awansu
  • Nowoczesne narzędzia pracy: smartfon, laptop oraz samochód służbowy z możliwością użytkowania również w celach prywatnych
  • Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i członków Twojej rodziny, kartę MultiSport, nagrody i bonusy, dofinansowanie kosztów kształcenia oraz letniego wypoczynku, zniżki na wynajem maszyn i urządzeń będących w ofercie firmy)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ramirent S.A. z siedzibą w Szczecinie (71-066)  przy ul. Świerczewskiej 3, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres najbliższych 12 miesięcy."

Przed aplikacją prosimy o zapoznanie
się z:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy