Doradca Techniczno - Handlowy

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć hurtowni materiałów wykończenia wnętrz FHUP „ABLER” Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Opis stanowiska:

    • obsługa klientów detalicznych i hurtowych
    • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • realizowanie planów sprzedaży
    • aktywne doradztwo
    • monitorowanie rynku, działań konkurencji
    • reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

    Oczekiwania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
    • dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
    • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy
    • samodzielność, dyspozycyjność
    • rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność i systematyczność
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość branży wykończenia wnętrz będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    • pracę w młodym, ambitnym zespole
    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres FHUP „ABLER” Sp. z o.o., ul. T. Wendy 7/9, 81-341 Gdynia lub za pomocą przycisku z dopiskiem „Doradca T-H”