Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno-handlowy

  • Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Grudziądz

    Region: północno- wschodnia Polska

    Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz fachowa obsługa kontrahentów dotychczasowych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie,
    • Budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami,
    • Opracowanie zapytań ofertowych oraz negocjowanie warunków handlowych,
    • Systematyczny rozwój sieci sprzedaży oraz monitoring otoczenia rynkowego,
    • Monitorowanie potrzeb klientów,
    • Realizowanie planów sprzedaży,
    • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji z klientami,
    • Stałe podnoszenie swojej wiedzy technicznej i sprzedażowej,
    • Utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • Stała współpraca z działem produkcyjnym.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne lub ekonomiczne,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Nastawienie na wyniki i umiejętność samodzielnej pracy,
    • Ambicja i chęć poszerzania wiedzy,
    • Systematyczność i konsekwencja w działaniu,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 2 lata
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Stałe wynagrodzenie + motywacyjny system prowizji zależy od wyników pracy,
    • Podstawowe narzędzia do pracy (samochód osobowy, laptop, smartfon),
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • Stałe wsparcie Centrali - szkolenia, pomoc opiekuna,
    • Otwarte i wspierające środowisko pracy - młody zespół, wdrożenie do pracy z opiekunem.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.