Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma AIRCON Sp. z o.o. działa w branży HVAC, jesteśmy Generalnym Przedstawicielem
    marki MDV w Polsce.

    Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • doradztwo techniczne w zakresie doboru urządzeń klimatyzacyjnych
    • aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
    • pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych
    • wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych
    • negocjacje warunków handlowych
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • koordynowanie projektów
    • monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
    • realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży
    • uczestniczenie w szkoleniach produktowych

    Wymagania:

    • znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa (preferowane wykształcenie inż. środowiska lub chłodnictwo)
    • znajomość pakietu MS Office
    • ważne prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja własnej pracy
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
    • rozwój osobisty i zawodowy
    • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.