Doradca techniczno-handlowy

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 28.09.2017
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 28.10.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy jedną z największych firm doradczych w Niemczech z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 108 biur w 50 krajach. Od 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym; prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Rekrutacja dla naszego Klienta, firmy z kapitałem zagranicznym w siedzibą w okoliach Warszawy, oferującej rozwiązania zaawansowane technologicznie w branży budowlanej i wykończeniowej.

praca na ternie woj: mazowieckiego, łódzkiego i dolnośląskiego

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne i sprzedaż produktów budowlanych na podległym terenie
  • wykonywanie pomiarów i przygotowywanie zaleceń technicznych
  • bieżąca handlowa obsługa klientów i pozyskiwanie nowych
  • oględziny reklamacyjne
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń dla klientów
  • raportowanie zgodnie z przyjętymi w firmie zasadami

Poszukiwane kompetencje:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane z zakresu technologii drewna lub o kierunku budowlanym lub technicznym)
  • min.2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów wymagających doradztwa w branży budowlanej
  • mile widziana praktyczna lub teoretyczna wiedza z zakresu parkieciarstwa lub produktów przeznaczonych do układania podłóg drewnianych
  • minimum komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego
  • samodzielne organizowanie czasu pracy z uwzględnieniem efektywności i ponoszonych kosztów
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązkI
  • gotowość do częstych podróży służbowych na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego i dolnośląskiego (optymalne miejsce zamieszkania poszukiwanej osoby - Łódź i okolice)

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, Iphone + Ipad
  • stałe wynagrodzenie + prowizje zależne od uzyskiwanych wyników
  • przyjazną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:

„Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: z dnia 13 czerwca 2016 r., Dz.U. z 2016 r. poz. 922), wyrażam zgodę na wprowadzenie do bazy danych i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Roedl Outsourcing sp. z o.o., ul. Sienna 73, 00-833 Warszawa dla celów rekrutacji, także przyszłych, dla klientów Grupy oraz na potrzeby spółek z grupy Rödl & Partner w Polsce. Podane dane mogą być przekazane dla realizacji wskazanych celów innym podmiotom z grupy Rödl & Partner w Polsce (Roedl Audit sp. z o.o., Roedl, Majchro-wicz-Bączyk Kancelaria Prawna sp.k., Roedl Consulting sp. z o.o., IT Roedl Consulting sp. z o.o. sp.k.). Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się