Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1273 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praca w International Group, Riello SpA (Dywizja Palników)

    Riello jest światowym liderem z 90-letnim doświadczeniem.

    Kandydat będzie pracował w oddziale międzynarodowego koncernu Riello,
    współpracującego z międzynarodowymi klientami.

    Doradca Techniczno-Handlowy / Technical and Commercial Advisor

    Region: lubelskie

    Opis stanowiska:

    • w zakresie sprzedaży palników olejowych, gazowych i olejowo-gazowych w sektorze techniki grzewczej i procesów przemysłowych
    • raportujący do Riello Palniki (Wrocław) ... Centrum Rozwoju Palników w Europie Wschodniej

    Rynek:  województwo lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, wschodnia część małopolskiego, południowa część mazowieckiego

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne / ekonomiczne / minimum średnie
    • Doświadczenie w branży techniki grzewczej / znajomość produktów / sieci dystrybucji (producenci/dystrybutorzy) i procesów technologicznych
    • Doświadczenie w zakresie zarządzania siecią sprzedaży urządzeń technicznych/ grzewczych
    • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu siecią serwisów dla producentów oraz klientów końcowych
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Znajomość języków obcych angielski lub włoski
    • Obsługa komputera: MS Office
    • Umiejętności planowania, realizowania planów, techniczne i handlowe
    • Zdolność do samomotywacji, umiejętność pracy wielozadaniowej w sposób samodzielny i w ramach zespołu
    • Kultura osobista
    • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na czas nieokreślony
    • Wynagrodzenie zależne od wyników składające się z podstawy oraz rocznej premii…
    • Kandydat zostanie wyposażony w niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy: samochód, telefon komórkowy, notebook, itp. …
    • Kandydat przejdzie pełne szkolenie z zakresu dystrybuowanych produktów zarówno teoretyczne jak i praktyczne

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Do aplikacji prosimy załączyć CV i list motywacyjny.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Riello Palniki Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."