Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Doradca techniczno - handlowy

JAWAR Sp. z o.o.O firmie

5 700‐8 000 zł brutto / mies.
  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się, czołowym producentem systemów kominowych oraz systemów wentylacyjnych w Polsce, odnoszącym od kilku lat sukcesy na rynku zarówno polskim jak również europejskim. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również obsługi klienta oraz kultury pracy.

W związku z rozszerzeniem naszej oferty handlowej, poszukujemy kandydata na stanowisko w tradycyjnym kanale sprzedaży (hurtownie budowlane) oraz rynku inwestycji (architekci i deweloperzy).

Opis stanowiska:

  • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży w powierzonym regionie,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa aktualnych partnerów handlowych w kanale tradycyjnym (hurtownie budowlane)
  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów indywidualnych
  • Monitorowanie rynku inwestycyjnego w branży budowlanej oraz działań konkurencji,
  • Współpraca z deweloperami, wykonawcami, biurami projektowymi i architektami,
  • Mobilny charakter pracy

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej lub wentylacyjnej,
  • Znajomość rynku i specyfiki branży budowlanej,
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych,
  • Wykształcenie techniczne lub bazowa wiedza techniczna,
  • Duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobra prezencja, wysoka kultura osobista,
  • Nastawienie na wynik i sukces.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Motywujący system premiowania skorelowany z wynikami,
  • Systematyczne szkolenia sprzedażowe podnoszące kwalifikacje prowadzone przez profesjonalnego trenera sprzedaży,
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia do pracy (telefon, sprzęt IT)
  • Pracę poniedziałek – piątek.

Ogłoszenie archiwalne