Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Nixor sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Nixor (www.nixor.pl)  jest polskim przedsiębiorstwem, które powstało w Gdańsku w oparciu o zespół doświadczonych ludzi od wielu lat podchodzących z pasją do zagadnień związanych z branżą inżynierii oraz ochrony środowiska.

Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż oraz doradztwo techniczne w zakresie produktów Nixor oraz innych produktów z branży
  • Praca w terenie oraz w biurze
  • Utrzymywanie relacji ze stałymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Koordynacja procesu dostawy produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (Inżynieria Środowiska)
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego  na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
  • Samodzielność i wysoki profesjonalizm w działaniu
  • Komunikatywność oraz łatwość współpracy w grupie
  • Zdolności organizacyjne i analityczne
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych relacji
0 - 2 lata

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony)
  • Dodatkowe wynagrodzenie prowizyjne
  • Samochód oraz inne narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy