Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno - Handlowy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Technar Mikołów Sp. z o.o. Sp.K.

    Miejsce pracy: Rzeszów
    Region: podkarpackie

    Opis stanowiska:

    • doradca techniczno–handlowy - narzędzia do obróbki skrawaniem
    • doradztwo techniczne i sprzedaż

    Obowiązki:

    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
    • stały kontakt z Klientami
    • pozyskiwanie nowych Klientów i podtrzymywanie kontaktu z obecnymi
    • kompleksowe opracowanie ofert handlowych
    • uczestnictwo w targach branżowych, prezentacjach, szkoleniach
    • przeprowadzanie testów narzędzi Klientów

    Wymagania:

    • język angielski na poziomie komunikatywnym
    • łatwość i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
    • samodzielność w zakresie organizacji pracy
    • doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej
    • znajomość programowania maszyn CNC będzie dodatkowym atutem
    • mile widziane wyższe wykształcenie w kierunku technicznym
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa+ system prowizyjny)
    • wsparcie doświadczonej kadry
    • system szkoleń technicznych i sprzedażowych w Polsce i za granica
    • miłą atmosferę pracy :)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj teraz.