Doradca Techniczno-Handlowy

Air-Com Pneumatyka-Automatyka s.c.O firmie

4 500‐6 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

 Nasza historia rozpoczęła się wiosną 2004 roku. Od początku firmę tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży pneumatyki i automatyki. Dziś nasz zespół liczy ponad 50 osób, które pracują w 8 oddziałach w całej Polsce. W ciągu blisko 16 lat staliśmy jednym z czołowych na polskim rynku dystrybutorów elementów i urządzeń pneumatyki siłowej wiodących marek. Osiągnięcie obecnej pozycji nie byłoby możliwe bez wartości jakie wyznajemy i ludzi, z którymi od początku wspólnie realizujemy cele.

Ważne są dla nas: szacunek, profesjonalizm, dzielenie się wiedzą.

To wszystko buduje tożsamość naszej firmy.

Doradztwo, serwis, projektowanie, wykonawstwo, produkcja siłowników pneumatycznych to nasze wciąż rozwijane działy do których rekrutujemy nowe osoby. Ciągły rozwój i rozbudowa firmy skłaniają nas do poszukiwania osób podobnych do nas z którymi wspólnymi siłami chcemy rozwijać markę

Air-Com Pneumatyka-Automatyka.

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem;
  • po odbyciu kompleksowego szkolenia technicznego będziesz odpowiedzialny/a za zwiększenie udziału w rynku w obrębie swojego terenu działania;
  • za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o oferowanym przez nas asortymencie;
  • twoi klienci będą mieli dostęp do nowoczesnej platformy B2B na której będą mogli sami przygotowywać zapytania tworzyć oferty, robić zakupy przy Twoim pełnym wsparciu w tych działaniach;
  • sam będziesz również przygotowywał oferty handlowe, aby żaden szczegół nie umknął klientowi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (warunek konieczny)
  • doświadczenie w branży przemysłowej, pneumatyce i automatyce  (warunek konieczny)
  • ciekawość świata i ambicji bycia profesjonalistą;
  • motywacja do osiągania założonych celów;
  • umiejętności kreatywności myślenia i rozwiązywania problemów technicznych;
  • gotowości do samodzielnej pracy;
  • prawo jazdy kategorii „B”;
  • doświadczenie w branży przemysłowej, pneumatyce i automatyce.
0 - 2 lata

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w eksperckim zespole pasjonatów;
  • przejrzyste warunki współpracy wraz z indywidualnym systemem wdrożenia;
  • umowę o pracę;
  • stabilnego i odpowiedzialnego pracodawcę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z uczciwym i przejrzystym systemem premiowania;
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon;
  • szkolenia produktowe jak i rozwojowe (np. sprzedażowe);
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz budowania prężnie rozwijającej się marki.

Jeśli cenisz sobie nasze wartości i nie obawiasz się nowych wyzwań, to aplikuj do nas wysyłając swoje CV.

Zapoznaj się także z naszą stroną internetową oraz odwiedź kanał na YouTube lub profil w serwisie Facebook.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy