Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczno - handlowy

  • śląskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HYPRED POLSKA Sp. z o.o. to producent i dystrybutor marki HYPRED Jako międzynarodowa firma posiadamy oddziały w 38 krajach.

    W kontekście coraz większych globalnych potrzeb, kreujemy i wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie higieny produkcji żywności. Bez wątpienia nasze sukcesy osiągamy dzięki zaangażowanej i wysoko wykwalifikowanej kadrze. Ludzie to motor naszej firmy. Dajemy im możliwość dynamicznego rozwoju i podejmowania ambitnych wyzwań.

    W związku z szerokimi planami rozwoju marki HYPRED w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

    DORADCA TECHNICZO - HANDLOWY
    teren województwa: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego

    Zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i dystrybutorów, na podległym terenie,
    • prowadzenie prezentacji produktów oraz budowanie z klientami stałych relacji,
    • współpraca w budowaniu efektywnej struktury dystrybucji oraz sprzedaży oferty Hypred,
    • aktywne monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,

    Oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy z dystrybutorami produktów zootechnicznych
    • znajomość rynku rolnego i sieci dystrybucji w powierzonym rejonie działania
    • pomysłowość i przedsiębiorczość w realizacji planów sprzedaży na podległym terenie,
    • umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych bezpośrednio w gospodarstwach,
    • wykształcenie minimum średnie preferowane rolnicze lub zootechniczne,
    • silna motywacja do pracy, pracowitość i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów,
    • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w terenie wspartą pakietem szkoleń przygotowujących do podjęcia pracy oraz szkolenia rozwijające Twoje umiejętności
    • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie i premię
    • umowę o pracę
    • atrakcyjną ścieżkę kariery w Dziale Handlowym oraz możliwość rozwoju wraz z dynamicznie rozwijającą się organizacją
    • prywatny pakiet medyczny
    • niezbędne narzędzia (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)
    • kompetentną pomoc zespołu menadżerskiego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV + list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj.

    Hypred Polska Sp. z o.o.

    Niepruszewo, ul. Kasztanowa 4,
    64-320 Buk
    Tel. +48 694 427 258

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami