Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno – Handlowy - Sprzedawca

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    bottom

    FEGA Poland sp. z o.o. jest hurtownią materiałów elektrycznych. Została założona w 1993 r. we Wrocławiu. Swoim zasięgiem obejmuje teren całego kraju i  jest częścią niemieckej Grupy Würth.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Doradca Techniczno – Handlowy/Sprzedawca
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania:

    • nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami,
    • dbanie o długofalowe relacje z nowymi i obecnymi klientami na powierzonym terenie,
    • przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów,
    • bezpośrednia obsługa klientów w oddziale,
    • realizacja planów sprzedażowych.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • mile widziane wykształcenie na kierunku elektrycznym,
    • ukierunkowania na realizację celów i zadań sprzedaży,
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
    • umiejętności negocjacyjnych,
    • znajomości pakietu MS Office,
    • samodzielności, dużej motywacji do działania.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • motywacyjny system wynagradzania,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pakiet socjalny,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Jeżeli jesteś energiczną osobą, lubisz bezpośredni kontakt z klientem, masz w sobie „żyłkę”  handlowca aplikuj za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

    bottom