Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy liderem na rynku polskim w branży automatyki drzwiowej i okuć budowlanych.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    DORADCA HANDLOWO-TECHNICZNY
    ELEKTRONICZNE SYSTEMY ODDYMIANIA
    I ZABEZPIECZEŃ DRÓG EWAKUACYJNYCH

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Zapewnienie wsparcia technicznego dla biur projektowych
    • Monitorowanie rynku oraz aktywny rozwój strategii sprzedaży
    • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    • Prowadzenie szkoleń technicznych
    • Nadzór nad realizacja celów sprzedażowych
    • Przygotowywanie raportów z działań

    Wymagania:

    • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne
    • Dobra znajomość zagadnień z zakresu niskoprądowych instalacji elektrycznych
    • Dobra znajomość programu Auto CAD
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca prowadzić rozmowy i szkolenia techniczne
    • Duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Kreatywność, operatywność i konsekwencja w działaniu
    • Aktualne prawo jazdy kategorii B
    • Znajomość branży i rynku systemów bezpieczeństwa budynku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełen etat
    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Samodzielność w zakresie kreowaniu nowych rozwiązań technicznych
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i współpracy w międzynarodowym gronie
    • Pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk:

    W temacie wiadomości prosimy o wpisanie „Doradca Techniczny Systemy Oddymiania i Zabezpieczeń Dróg Ewakuacyjnych".

    Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.