Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczno-Handlowy

  • Zgierz, łódzkie
  • Specjalista
  • 31.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    wiodący producent substancji barwnych
     poszukuje osób na stanowisko
    Miejsce pracy: Zgierz
    Opis stanowiska:
    • Rozpoznawanie potrzeb klientów i doradztwo techniczne
    • Budowanie trwałych relacji z klientami
    • Sprzedaż produktów Spółki
    • Akwizycja nowych klientów
    Wymagania:
    • Wykształcenie wyższe: chemiczne
    • Prawo jazdy kat. B
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość rynku substancji barwnych i metod ich aplikacji mile widziana
    Oczekiwane kompetencje:
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Umiejętność pełnego zaangażowania się w pracę i osiągania sukcesów
    • Wykazywanie inicjatywy i elastyczności w nieoczekiwanych sytuacjach
    • Posiadanie umiejętności konsekwentnej realizacji zadań
    • Umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Narzędzia pracy takie jak: samochód służbowy, tel. kom., laptop
    • Szkolenia i szansę na rozwój zawodowy
    • Pracę w zaangażowanym zespole
    • Stabilne zatrudnienie
    • Terminowość wypłat
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia od sprzedaży
    • Pakiet socjalny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )