Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca techniczny

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-07-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bratex Dachy Sp. z o.o. s.k.

    Spółka Bratex Dachy jest producentem systemów dachowych od 1991 roku.
    Firma dystrybuuje blachy dachowe oraz systemy rynnowe w kraju oraz Europie. Zatrudniamy ponad 150 osób. Stawiamy na wysoką jakość produktów oraz obsługi klientów.

    Opis stanowiska:

    • współpraca z dekarzami,
    • prowadzenie szkoleń na miejscu budowy oraz w salach szkoleniowych,
    • rozwiązywanie problemów na miejscu inwestycji,
    • współpraca z kierownikami budów,
    • rozpoznawanie spraw reklamacyjnych.

    Wymagania:

    • wysokie umiejętności dekarskie, mile widziany tytuł Mistrza lub Czeladnika,
    • praktyczne doświadczenie w branży dachowej min. 8 lat,
    • prawo jazdy kategorii B,
    • wysoka kultura osobista.

    Oferujemy:

    • dobre wynagrodzenie,
    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • szkolenia branżowe,
    • rozwój zawodowy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.