Doradca Techniczny

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 26.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp. z o.o. i Siniat Sp. z o.o. wchodzą w skład grupy kapitałowej Etex Building Performance – dywizji międzynarodowego koncernu Etex Group, będącego jednym ze światowych liderów na rynku rozwiązań budowlanych i biernej ochrony przeciwpożarowej.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    woj. mazowieckie

    Główne obowiązki:

    Raportując do Kierownika ds. Inwestycji, osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji oraz promowanie produktów i systemów suchej zabudowy w środowisku instalatorów, generalnych wykonawców, developerów i architektów na wyznaczonym terenie (teren województwa mazowieckiego).

    Doradca Techniczny zapewni wsparcie techniczne dla wymienionych grup potencjalnych odbiorców a także bezpośrednio w miejscach prowadzonych inwestycji budowlanych. Wspólnie z Przedstawicielem Handlowym będzie zajmował się rozwojem wizerunku i rozpoznawalności marki. Ponadto będzie organizował techniczne szkolenia i prezentacje produktów oraz rozwiązań z zakresu suchej zabudowy Zadaniem Doradcy Technicznego będzie stałe monitorowanie rynku inwestycji budowlanych oraz aktywnych projektów w regionie.

    Wymagania:

    Poszukujemy osoby aktywnej, samodzielnej i dobrze zorganizowanej, potrafiącej budować długotrwałe relacje biznesowe oraz systematycznie poszerzać portfolio potencjalnych odbiorców oferowanych rozwiązań. Wymagana jest znajomość rynku materiałów budowlanych i umiejętność sprzedaży projektowej oraz doświadczenie we współpracy ze środowiskiem instalatorów, generalnych wykonawców, developerów oraz architektów. Niezbędne jest wykształcenie wyższe techniczne lub budowlane, znajomość języka angielskiego oraz czynne prawo jazdy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej korporacji;
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Możliwość pracy w trybie home-office.
    • Wysokie standardy bezpieczeństwa i przyjazną atmosferę w pracy;
    • Rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach;
    • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport).

    Kandydatów zainteresowanych tym stanowiskiem i spełniających powyższe wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@etexgroup.com.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).