Ta oferta pracy jest nieaktualna od 41 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Techniczny

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:  północno-wschodnia Polska
    VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją jednak ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze. Czekamy teraz na Ciebie. Dołącz do nas. Zaaplikuj!

    Opis stanowiska:

    Do głównych zadań Doradcy Technicznego należy wparcie techniczne sprzedaży oraz serwis posprzedażowy. Kandydat powinien posiadać wiedzę techniczną, wysokie umiejętności interpersonalne, a także doświadczenie w bezpośredniej współpracy z wykonawcami.

    Zakres obowiązków:

    • Współpraca z wykonawcami/ dekarzami
    • Doradztwo produktowe i techniczne
    • Organizowanie i prowadzenie szkoleń technicznych oraz montażowych bezpośrednio na budowach
    • Dbałość o dostarczanie wysokiego poziomu wiedzy technicznej klientom VELUX
    • Bezpośrednia współpraca z przedstawicielem handlowym VELUX we wskazanym terenie
    • Udzielanie wsparcia technicznego przy realizowanych projektach i działaniach
    • Obsługa i realizacja zleceń reklamacyjnych
    • Udział w krajowych i regionalnych projektach marketingowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej/ budowlanej
    • Wysokie zdolności manualne i techniczne
    • Umiejętność oraz doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi
    • Gotowość do częstych podróży związanych z pracą w terenie (praca w woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim)
    • Wykształcenie o profilu technicznym mile widziane
    • Bardzo dobre umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dobra obsługa komputera, w tym Microsoft Office, mile widzialne doświadczenie w pracy z systemem CRM
    • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

    Oferujemy:

    • Oferujemy Ci pracę w firmie o skandynawskiej kulturze pracy
    • Jesteśmy liderem nie tylko jeśli chodzi o produkt, ale przede wszystkim jeśli chodzi o standardy współpracy
    • U nas będziesz mógł rozwinąć skrzydła gdyż mamy indywidualne podejście do rozwoju
    • Oferujemy Ci wsparcie, ale nie ograniczamy Cię w Twoich działaniach – wszystkich naszych pracowników darzymy szacunkiem i zaufaniem
    • Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i chęć dzielenia się wiedzą
    • U nas spotkasz ludzi pełnych zaangażowania i pasji

    Zainteresowany?

    Jeśli jesteś zainteresowany powyższym stanowiskiem, zaaplikuj poprzez przycisk "Aplikuj".

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2014.1182 z późn. zm.).

    Poznaj nas

    Nasza firma rozpoczęła działalność w 1941 roku w Danii. w 1942 roku jej założyciel, inżynier Villum Kann Rasmussen, wynalazł współczesne okno do poddaszy. Obecnie VELUX jest jedną z najsilniejszych marek na światowym rynku materiałów budowlanych, a nasze produkty są sprzedawane niemal na całym świecie. Grupa VELUX ma fabryki w 9 państwach i przedstawicielstwa handlowe w blisko 40 krajach, a nasza oferta obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, świetlików, okien do płaskiego dachu, kołnierzy aluminiowych a także rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Na całym świecie zatrudniamy około 10 tys. pracowników, z czego w polskiej spółce handlowej i trzech fabrykach pracuje 1600 osób.