Doradca Techniczny

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 15.11.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 15.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SELENA SA - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych poszukuje do Biura Regionalnego kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Polska

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie szkoleń, instruktaży i prezentacji produktowych na przydzielonym obszarze,
    • Udzielanie porad w zakresie doboru systemów glazurniczych Tytan,
    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz dbałość o klientów dotychczasowych,
    • Budowanie bazy danych dotyczących swoich klientów,
    • Reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji

    Wymagania:

    • Wykształcenia budowlanego i (lub) doświadczenia w pracy na budowach,
    • Umiejętności dokonywania pokazów praktycznych w zakresie systemów glazurniczych,
    • Umiejętności budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
    • Wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikatywności,
    • Czynne prawo jazdy kat. B,
    • Gotowości do częstych wyjazdów,
    • Znajomości Microsoft Office.

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań i dynamiki,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji,
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie,
    • Narzędzia i systemy wspomagające wykonywanie pracy (min. telefon i samochód służbowy),
    • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Opiekę medyczną,
    • Ubezpieczenie grupowe w PZU,
    • Dofinansowanie do karty MultiSport.

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk aplikowania.