Doradca techniczny

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 19.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 18.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej związanej z systemami aluminiowymi poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Praca z dokumentacją techniczną (analiza, dobór rozwiązań systemowych)
    • Przygotowywanie wyliczeń związanych z prawidłowym funkcjonowaniem stosowanych systemów aluminiowych
    • Przygotowywanie wycen i ofert dla Klientów
    • Konsultacje i wsparcie techniczne w zakresie proponowanych rozwiązań
    • Prowadzenie szkoleń produktowych dla Klientów
    • Współpraca z innymi działami firmy
    • Przygotowywanie raportów dla przełożonych

    Poszukiwane kompetencje:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria lądowa, Budownictwo lub pokrewne)
    • Min. podstawowa znajomość programu AutoCAD
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej
    • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej i wytrzymałości materiałów
    • Znajomość programów kosztorysowych Licz Okno, LogiKal - mile widziana
    • Doświadczenia projektowaniu konstrukcji aluminiowych będzie dodatkowym atutem
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację zadań
    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym
    • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
    • Realne możliwość rozwoju w strukturach firmy
    • Dodatkowe benefity (prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.