Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca – technolog

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 29.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alufinish Polska działa na rynku przemysłowym. Dostarczamy najwyższej jakości technologie do chemicznej obróbki powierzchni metali.
    Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    dystrybucja produktów do chemicznej obróbki powierzchni metali

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne
    • Min 5-letnie doświadczenie w sprzedaży w przemyśle chemicznym lub metalowym (znajomość branży obróbki powierzchni metali oraz zakładów przemysłowych)
    • Zdolności negocjacyjne
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
    • Znajomość programów MS Office
    • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
    • Prawo jazdy kat. B.

    Obowiązki:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów (rynek przemysłowy)
    • Analiza potencjału rynku w zakresie chemicznej obróbki powierzchni metali, doradztwo technologiczne
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Analiza działań konkurencji

    Oferujemy:

    • Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Profesjonalne narzędzia pracy (m.in. samochód, laptop, telefon)
    • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.