Ta oferta pracy jest nieaktualna od 39 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz - dział sitodruk

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-09-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o. o. należy do międzynarodowego koncernu firmy Mid Ocean Brands z ponad 50-letnim doświadczeniem w dostawie artykułów promocyjnych i prezentów biznesowych.

W Chorzowie prowadzimy centrum logistyczne i nadrukowe. Znakujemy produkty różnymi technikami m.in. sitodruk, tampodruk, haft, sublimacja, grawerowanie laserem, druk cyfrowy, transfer cyfrowy, transfer tradycyjny, naklejka epoksydowa, etykieta cyfrowa.

Drukarnia jest jedną z największych w Europie i zatrudnia blisko 450 pracowników, posiadamy 10-letnie doświadczenie drukarskie w Polsce. Mamy zaawansowany park maszynowy, w którym jest przeszło 120 maszyn. Zamówienia wysyłamy do odbiorców w wielu krajach na świecie. Firma jest stabilnie usytuowana na rynku, stawiamy na ludzi, którzy chcą z nami się rozwijać i poznawać nowe technologię.

Związku z dynamicznym rozwojem powiększamy produkcje oraz magazyn lokalizując nową siedzibę w sąsiednim mieście.

Poszukujemy do współpracy w zespołach nowych kandydatów.

Miejsce pracy: Chorzów
Region: śląskie

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Naszej firmie na pełen etat (umowa o pracę) z perspektywą długofalowej współpracy.
  • Dla osób posiadających małe doświadczenie w druku szkolenia oraz wdrożenie w system i pracę na technice sitodruku.
  • Ubezpieczenie grupowe dla siebie i najbliższych (MetLife).
  • Możliwość korzystania z systemu Benefit: karta multisport dla siebie i rodziny/ karta multibilet (do kin sieci Multikino).
  • Premie półroczne za wyniki w pracy.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności i rozwoju.
  • Pracę w nowoczesnej drukarni (od lutego 2018 r.)

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie maszyny do rozpoczęcia druku - ustawienie.
  • Obsługa maszyn związanych z techniką nadrukową sitodruk.
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz maszyn.
  • Kontrolowanie jakości drukowanego logotypu zgodnie z akceptacją pierwszej sztuki.
  • Wypełnianie dokumentacji związanej ze zleceniami.
  • Uzupełnianie dziennego raportu pracowniczego.

Wymagania:

  • Umiejęstność pracy w zespole.
  • Duża motywacja do pracy i rozwoju.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/branży drukarskiej.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • Wykształcenie min. zawodowe

Umięjętność dodatkowa:

  • Znajomość techniki sitodruku oraz maszyn sitodrukowych

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej z produktami oraz obejrzenia krótkiego spotu przedstawiąjacego produkcję w Chorzowie.

strona internetowa: www.midoceanbrands.com

Film promujący: https://www.youtube.com/watch?v=btaaht9EE40

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mid Ocean Logistics Poland z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Mid Ocean Logistics Poland z siedzibą w Chorzowie przy ul. Niedźwiedziniec 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się