Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Oferta stałej pracy jako drukarz w firmie produkującej opakowania dla branży farmaceutycznej / kosmetycznej. Zapraszamy.

    Drukarz
    Nr ref.: /52/03/2018/AG/10932
    Łódź

    obowiązki:

    • praca przy druku suchym offsetowym

    oferujemy:

    • umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio u Klienta )
    • wynagrodzenie 3000 netto na początek
    • fundusz socjalny
    • dofinansowanie do obiadów
    • kartę sportową
    • opiekę medyczną

    oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy jako drukarz (chociaż minimalne)
    • preferowane wykształcenie w kierunku poligraficznym (ale nie jest to warunek konieczny)
    • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (po 8 h. dziennie)
    • praca w godzinach 5.45-13.45, 13.45-21.45, 21.45-5:45

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47