Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Drukarz

  • Mikołów, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

RITTER – PEN SPÓŁKA Z O.O. posiada 12 – letnie doświadczenie w branży nadruków reklamowych.
Nowoczesny, efektywny park maszynowy i doświadczony zespół to gwarancja nadruków najwyższej jakości.
Systematycznie, rok po roku,  rozwijamy naszą działalność.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Drukarz
Miejsce pracy: Mikołów

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn drukujących: tampondruk, sitodruk, grawerowanie laserowe
  • kontrola jakości podczas druku
  • prace pomocnicze przy procesie produkcyjnym
  • dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy

Nasze oczekiwania:

  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • sumienność i dokładność
  • chęć do pracy i uczenia się nowych umiejętności
  • gotowość do pracy po godzinach
  • umiejętności manualne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pakiet socjalny i korzystne ubezpieczenie grupowe
  • przyjazną atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.