Ta oferta pracy jest nieaktualna od 150 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Centrum Shared Service

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 26.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zaprojektowanie, zbudowanie i wdrożenie rozwiązań w zakresie centralizacji i optymalizacji procesów w organizacji,
    • Wdrożenie strategii dla obszaru operacji umożliwiającej efektywną realizację procesów wsparcia operacyjnego w Grupie, w tym odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie centrum, zapewniające wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
    • Zapewnienie optymalizacji realizowanych przez działy procesów oraz analizowanie i ustalanie przyczyn odchyleń od planów poprzez nadzorowanie prawidłowości przebiegu procesów i ich kosztów,
    • Sprawowanie kontroli realizacji celów biznesowych przez podległe jednostki oraz koordynowanie prac związanych realizacją operacji,
    • Zapewnienie wysokiej jakości oraz optymalnych kosztów realizacji operacji w powierzonym zakresie, optymalizacji relacji jakości świadczonych usług do kosztów ponoszonych przy realizacji operacji; poszukiwanie alternatywnych sposobów realizacji operacji w tym outsourcing,
    • Uczestnictwo w projektach realizowanych w ramach Grupy,
    • Koordynowanie współpracy między działami poprzez planowanie i organizowanie komunikacji wewnętrznej z innymi działami, planowanie działań i powoływanie roboczych zespołów interdyscyplinarnych; współpraca i uczestnictwo w powoływanych zespołach; w szczególności współpraca z kierownictwem dystrybucji i właścicielami procesów biznesowych,
    • Zarządzanie podległymi pracownikami,
    • Planowanie budżetu oraz realizacja planów strategii finansowej,
    • Uczestnictwo w budowaniu strategii rozwoju dla obszaru operacji w zakresie doskonalenia istniejących, jak i kreowania nowych procesów (opartych na metodologii LEAN), umożliwiającej efektywną realizację procesów wsparcia operacyjnego w Grupie,
    • Komunikacja i ścisła współpraca z kluczowymi liniami biznesowymi poprzez planowanie i organizowanie komunikacji wewnętrznej z innymi działami, planowanie działań i powoływanie roboczych zespołów interdyscyplinarnych; współpraca i uczestnictwo w powoływanych zespołach; w szczególności współpraca z kierownictwem dystrybucji i właścicielami procesów biznesowych.

    Wymagamy:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, administracyjne i/lub prawnicze)
    • Minimum 6 lat doświadczenia zawodowego, w tym minimum 3 lat pracy na stanowisku kierowniczym w sektorze finansów, shared services - doświadczenie w zarządzaniu obszarami operacyjnymi (przy bliskiej współpracy z biznesem),
    • Praktyczna znajomość zagadnień finansowych, księgowych, organizacji kosztów oraz budżetowania
    • Praktyczna wiedza na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa, w tym znajomość prawnych aspektów działania firmy (m.in. prawo pracy, prawo handlowe, prawo cywilne)
    • Dobra znajomość angielskiego
    • Umiejętność budowania strategii, myślenia koncepcyjnego i podejmowania decyzji
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Orientacja na Klienta wewnętrznego
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne
    • Dynamika działania oraz nastawienie na kreatywne rozwiązywanie problemów
    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne w zakresie współpracy i budowania relacji biznesowych typu „win-win”
    • Konsekwencja i determinacja w działaniu

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.