Dyrektor ds. sprzedaży

K+S Polska sp. z o.o.O firmie

  • 28 Czerwca 1956r. nr, 404
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 maj 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

K+S Polska sp. z o.o.

28 Czerwca 1956r. nr

Poznań

Firma K+S Polska, polski oddział jednego z największych na świecie producentów soli oraz produktów potasowych i magnezowych, poszukuje do swojego biura w Poznaniu osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Sprzedaż produktów do sektora zimowego utrzymania dróg, a także sektora przemysłowego, paszowego i spożywczego
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.
  • Osiąganie założonych wzrostów sprzedaży
  • Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji koniecznej do brania udziału w zamówieniach publicznych
  • Tworzenie strategii rozwoju w oparciu o samodzielnie prowadzoną analizę
  • Koordynacja procesów związanych z zamówieniami
  • Koordynacja całego łańcucha dostaw łącznie z gospodarką magazynową i dostawami.
  • Kierowanie działem handlowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej ekonomiczne, logistyczne, techniczne lub pokrewne dające podstawy do wykonywania powyższych zadań
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Udokumentowana znajomość procesów logistycznych i zakupowych
  • Umiejętność samodzielnej pracy zorientowanej na wyniki
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ze względu na współpracę z centralą firmy w Niemczech
  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Bardzo dobra umiejętność korzystania z MS Office; znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność podejmowania dodatkowych zadań, elastyczność oraz bardzo dobra umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Ciekawą i ambitną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki płacowe
  • Samochód służbowy
  • Pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy