Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zakwasownia Bator Sp. J z siedzibą w: Gdańsku, ul. Wenus 73B (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] .
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Handlowy

ZAKWASOWNIA BATOR sp.j.

  • Wenus 73B, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze dzień
    do: 17 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna

Wenus 73B

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją planów sprzedażowych podległych działów (sklepy/ hurt/ on-line/ export),

  • nadzór i pozyskiwanie nowych klientów na rynku hurtowym oraz detalicznym,

  • zarządzanie zespołem handlowym stacjonarnym i mobilnych na terenie całego kraju,

  • zapewnienie i utrzymanie optymalnej gospodarki cenowej oraz zaopatrzenia towarowego w rejonie sprzedaży hurtowej i detalicznej,

  • praca z narzędziami CRM oraz magazynowymi Comarch/ small biznes,

  • zarządzanie budżetem kosztowym działu,

  • wprowadzanie nowych narzędzi/ pomysłów w celu zoptymalizowania procesów sprzedażowych w firmie,

  • przygotowywanie analiz i raportów handlowych dla zarządu,

  • bieżąca analiza, wdrażanie oraz ciągła optymalizacja procesów, procedur i kosztów.

Nasze wymagania

  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wysoki poziom kompetencji menadżerskich: szukamy lidera, który w dynamicznym otoczeniu poprowadzi zespół do realizacji ambitnych wyzwań sprzedażowych,

  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu min. 20 osobowym zespołem,

  • praktyczna umiejętność zarządzania zespołem stacjonarnym i mobilnym,

  • umiejętności analityczne oraz oceny zastosowanych rozwiązań,

  • wysoko rozwiniętych kompetencji negocjacyjnych,

  • praktyczna znajomości kodeksu pracy prawa handlowego,

  • umiejętność pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku, orientacji na współpracę oraz determinacja w działaniu,

  • bardzo dobra organizacji czasu pracy oraz samodzielności i dokładności w wykonywaniu obowiązków.

  • Mile widziane: wykształcenie w kierunku zarządzania lub pokrewne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG oraz w eksporcie FMCG.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju,

  • rabaty pracownicze,

  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.

O nas

ZAKWASOWNIA to manufaktura z misją. Specjalizujemy się w produkcji genialnych kiszonek oraz roślinnej żywności ekologicznej. Chcemy dzielić się naszą pasją do wartościowego jedzenia i zdrowego stylu życia!