Dyrektor Handlowy

Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k.O firmie

9 000‐13 000 zł brutto / mies.

Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k.

Józefa Marcika 12

Kraków

Firma Aplixcom Solutions tworzy i oferuje autorski system informatyczny Aplixcom SCADA-MES, który został bardzo dobrze przyjęty na rynku. Nasza firma jest również partnerem globalnej marki INFOR.

Do naszych klientów należą firmy z Polski i z zagranicy, które dzięki naszemu rozwiązaniu osiągają lepsze wyniki, co chętnie podkreślają w swoich referencjach.

Do naszego zespołu poszukujemy kogoś z wysoką charyzmą, kto posiada doświadczenie i wyniki w sprzedaży systemów informatycznych na produkcję oraz pragnie dalej się rozwijać. Kogoś, kto potrafi wyjść naprzeciw potrzebom kadry zarządzającej naszych klientów i jednocześnie zna potrzeby pracowników na produkcji i potrafi ich przekonać do siebie. Kogoś, kto rzeczywiście rozumie mechanizmy planowania i sterowania produkcją. Kogoś, kto ma otwarty umysł i silną wolę, ale też wyczucie.

Ponieważ wierzymy, że to człowiek, a nie system jest najważniejszy.

W związku z dalszym rozwojem firmy i wyjściem na nowe rynki, poszukujemy:

Miejsce zatrudnienia: Kraków, ul. Józefa Marcika 12

Zakres Obowiązków:

  • Proaktywna prezentacja i sprzedaż produktów Aplixcom oraz Infor
  • Zarządzanie wszystkimi aspektami działalności handlowej Aplixcom
  • Kreowanie nowych strategii marketingowych i handlowych
  • Zdobywanie nowych klientów i rynków zbytu
  • Współpraca z działem rozwoju

Oczekiwania:

  • Potwierdzone wyniki sprzedaży rozwiązań IT dla produkcji (ERP/MES/WMS itp.)
  • Zainteresowanie najnowocześniejszymi technologiami IT w procesach produkcyjnych
  • Otwarty umysł i podejście ze zrozumieniem do potrzeb klientów
  • Umiejętność przekonania do siebie i swoich pomysłów
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Wytrwałość i samodzielność
  • Preferowane osoby z wykształceniem technicznym
  • Wskazany komunikatywny język angielski
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • Interesujące wyzwania i projekty
  • Samodzielne, kierownicze stanowisko pracy
  • Motywujący system premii (do negocjacji)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Wsparcie Działu Telemarketingu w wyszukiwaniu nowych Klientów
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • Praca w kameralnym gronie w nowoczesnym biurze
  • Samochód służbowy do wyłącznej dyspozycji
  • Pakiet usług medycznych w Luxmed

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Aplixcom Solutions sp. z o.o. sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy