Ta oferta pracy jest nieaktualna od 282 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik hotelu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z otwarciem nowego obiektu hotelowego w centrum Wrocławia,
    firma COHM sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska

    • zarządzanie procesem związanym z otwarciem nowego obiektu w centrum Wrocławia;
    • współtworzenie oraz realizacja strategii firmy w obszarze powierzonych zadań;
    • opracowywanie budżetu sprzedażowego i kosztowego dla hotelu oraz jego realizacja;
    • nastawienie na osiąganie wytyczonych celów;
    • nadzór nad realizacją wysokich standardów obsługi klientów indywidualnych i biznesowych;
    • koordynacja i kontrola pracy podległych zespołów (recepcja, housekeeping);
    • opracowywanie i wdrażanie standardów pracy, procedur i instrukcji;
    • stała współpraca z zarządem spółki;
    • dbałość o wizerunek firmy oraz reprezentowanie firmy na zewnątrz;
    • dbałość o wysoką jakość oraz poziom świadczonych usług.

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe; preferowane zarządzenie, marketing;
    • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Dyrektora Hotelu;
    • umiejętność zarządzania czasem, zdolności organizacyjne;
    • umiejętność analizy danych finansowych
    • bardzo dobra znajomość branży hotelarskiej;
    • predyspozycje menedżerskie oraz wysokie zdolności przywódcze;
    • umiejętność zarządzania i kierowania zespołem pracowników;
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego.

    Oferujemy

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • wynagrodzenie premiowe uzależnione od poziomu wyników sprzedaży;
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem) wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych w procesie rekrutacyjnym prosimy kierować drogą elektroniczną.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.