Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor IT

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 11.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa expondo.com to renomowane przedsiębiorstwo działające w 28 krajach Europy i Azji. Przeszło 200 osobowy zespół od 10 lat stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrun Therm, MSW Motor Technics, Physa Wellnes & Lifestyle, Stamony Cash Solutions, Stamos, Steinberg, Ulsonix. Wyróżnikiem szerokiego asortymentu dla profesjonalistów jest najwyższy standard obsługi i serwisu. W związku z dynamicznym rozwojem do siedziby Europejskiego Centrum Kompetencji poszukiwany jest:

    Dyrektor IT

    Miejsce pracy: Zielona Góra, Berlin, Kraków, Warszawa

    Obowiązki:

    • Zarządzanie zespołem w Europejskim Centrum Kompetencji IT grupy expondo w Polsce, ścisła współpraca z zespołem w Berlinie
    • Zarządzanie rozwojem oprogramowania wewnętrznych systemów i ich funkcjonalności
    • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie infrastruktury informatycznej firmy (sklepy online, oprogramowanie wspomagające działalność firmy)
    • Dbałość o procedury bezpieczeństwa IT
    • Identyfikacja potrzeb biznesowych i zarządzanie projektami
    • Tworzenie budżetów rocznych i projektowych
    • Inicjowanie i wdrażanie innowacji prowadzących do poprawy jakości i efektywności
    • Bieżące zarządzanie wydajnością i optymalizacją procesów IT
    • Analiza i raportowanie efektywności projektów IT do Zarządu

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe: informatyka, techniczne lub nauki ścisłe
    • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami programistycznymi i rozległą strukturą IT
    • Biegła znajomość języka PHP, JavaScript oraz JQuery
    • Praktyczna znajomość programowania obiektowego, SQL oraz baz danych (PostgreSQL, MySQL)
    • Znajomość frameworków PHP (dodatkowym atutem będzie znajomość Symfony i Zend)
    • Doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą międzynarodowego sklepu internetowego będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w integracji systemów informatycznych
    • Znajomość skutecznych metod tworzenia oprogramowania Scrum/Agile
    • Praktyczna wiedza z obszaru systemów ERP, infrastruktury oraz bezpieczeństwa informatycznego
    • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie minimum B2
    • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, kompetencje przywódcze z nastawieniem na budowanie dobrych relacji i współpracę

    Oferujemy:

    • Pracę w centrali nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu globalnym
    • Realny wpływ na kształtowanie strategii firmy i dołączenie do grona Top Managementu Grupy expondo
    • Współpracę z młodym i pełnym ambicji zespołem profesjonalistów otwartych na nowe inicjatywy
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę wraz z systemem premiowym i dofinansowaniem pakietu sportowego (karta Multisport Plus) oraz prywatnej opieki medycznej (Medicoveer)
    • Konkurencyjny pakiet świadczeń pracowniczych i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Doskonałe warunki do odnalezienia równowagi między rozwojem własnej międzynarodowej kariery zawodowej a życiem prywatnym
    • Konsekwentne respektowanie zasady „zawsze wolne weekendy”
    • Świeże owoce, napoje i cenione przez zespół systematyczne eventy firmowe

    Oferty prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.