Dyrektor IT

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

19 000‐21 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Dyrektor
Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy
Dyrektora ds. IT ( firma produkcyjna )

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i organizacja pracy działu IT firmy,
  • Utrzymywanie sprawności i poprawności działania urządzeń, serwerów,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa systemu informatycznego i danych firmy,
  • Współpraca z zewnętrzną firmą wspierającą funkcjonowanie obszarów IT,
  • Wdrażanie nowych narzędzi w celu ułatwienia działań operacyjnych i usprawnienia zarządzania,
  • Bieżąca współpraca z każdą komórką firmy, kontrola stanu urządzeń/ systemów,
  • Doradztwo dla zarządu firmy w obszarze rozwiązań IT.

Wymagania:

  • Wysokie i wszechstronne kompetencje techniczne,
  • Doświadczenie w kompleksowej obsłudze firm w obszarze wsparcia IT min. 5 lat,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (helpdesk, serwisanci, programiści),
  • Zdolności analityczne, cechy przywódcze, umiejętność delegowania zadań i wyznaczania celów,
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte przy współpracy z systemami Microsoft Dynamics AX.

Pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym stanowisku,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dużą decyzyjność i samodzielność.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy