Dyrektor Oddziału

AXAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

W związku z rozwojem Departamentu Sieci Sprzedaży poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Tworzenie i realizowanie strategii rozwoju oddziału
  • Planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjno-selekcyjnych
  • Szkolenie, rozwój i motywowanie podległego zespołu
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży ubezpieczeniowej lub finansowej, które jest poparte sukcesami
  • Pomysł jak budować i rozwijać skuteczne zespoły sprzedażowe
  • Kompetencje do dzielenia się wiedzą i motywowania innych
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i łatwość budowania długofalowych relacji
  • Orientacja na realizację założonych celów i szerokie kontakty biznesowe
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny, gwarantujący stałą część wynagrodzenia
  • Otwarta ścieżka rozwoju oraz profesjonalny system szkoleniowy
  • Współpraca na czas nieokreślony
  • Szeroka gama nowoczesnych produktów ubezpieczeniowo – finansowych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy