Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Oddziału

  • Tarnów, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-08-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
AXA to dynamiczne środowisko pracy, które stwarza wiele okazji do podejmowania wyzwań biznesowych i pozwala na swobodę w realizowaniu inicjatyw. Podstawą są ludzie pełni pasji i zaangażowania. Chcemy zatrudniać tych, którym zależy na przyszłości finansowej naszych klientów. Szukamy osób, dla których hasło „Więcej niż standard” nie jest pustym sloganem, a receptą na najwyższą jakość obsługi klienta.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy do współpracy, osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Tarnów

Zakres obowiązków:

  • Skuteczne zarządzanie zespołem menedżerskim
  • Tworzenie i realizowanie strategii rozwoju oddziału
  • Bieżąca analiza sytuacji rynkowej
  • Planowanie i wdrażanie skutecznych rozwiązań wspierających rozwój biznesu
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjno-selekcyjnych
  • Szkolenie, rozwój i motywowanie podległego zespołu
  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi Klienta

Oczekiwania:

  • Minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku
    menedżerskim w branży ubezpieczeniowej
  • Gotowość na dokształcanie i pozyskiwanie wiedzy i umiejętności
  • Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz w budowaniu i rozwoju skutecznych zespołów sprzedażowych
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i łatwość budowania długofalowych relacji
  • Orientacja na realizację założonych celów biznesowych
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system finansowo-motywacyjny
  • Otwartą ścieżkę rozwoju oraz profesjonalny system szkoleniowy
  • Pracę w zespole  najlepszej, branżowej kadry menadżerskiej
  • Szeroką gamę nowoczesnych produktów ubezpieczeniowo – finansowych
  • Pracę w stabilnej firmie o prestiżowej, światowej marce
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez AXA Polska SA z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51 (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.]). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie moich danych osobowych innym spółkom Grupy AXA, tj. AXA TUiR SA, AXA Życie TU SA, AXA PTE SA, AXA TFI SA oraz Agentom Ubezpieczeniowym AXA Życie TU SA w celach związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez te podmioty. Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych i że zostałem(-am) poinformowany(-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się