Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Spółki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Dyrektor/Prezes
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w firmie, która umożliwi Ci rozwój w branży medycznej! Podejmij współpracę z prestiżową spółką z sektora medycznego z długoletnią tradycją na rynku.

    Nr ref.: /268/03/2018/KK/11398
    Warszawa
    zadania:
    • zarządzanie całokształtem działalności Spółki zgodnie z przepisami prawa, kierowanie pracą Zarządu,
    • stworzenie niezbędnego zespołu osób, wyznaczanie celów i rozliczanie z ich realizacji, rozwój pracowników, kreowanie polityki personalnej służącej rozwojowi Spółki
    • ustalenie regulacji i przepisów wewnętrznych
    • nadzór nad realizacją procesu inwestycyjnego związanego z lokalizacją, w którym będzie prowadzona działalność Spółki
    • analiza i monitoring rynku, rozwijanie współpracy z kontrahentami i pozyskiwanie klientów
    • tworzenie oraz nadzór nad wdrożeniem krótko i długoterminowych strategii i planów operacyjnych i finansowych,
    • bieżące monitowanie i raportowanie sytuacji finansowej Spółki,
    • współpraca z Radą Nadzorczą,
    • aktywny udział w procesie pozyskiwania finansowania,
    • budowanie pozytywnego wizerunku Spółki oraz reprezentowanie jej na zewnątrz,
    • prawidłowe gospodarowanie majątkiem Spółki.
    oferujemy:
    • udział w tworzeniu spółki od podstaw, możliwość realizacji projektu dla i przy wsparciu prestiżowej instytucji
    • stanowisko dające realny wpływ na kształtowanie polityki spółki oraz podejmowane kluczowe decyzje
    • możliwość zawodowego rozwoju i satysfakcji zawodowej, ciekawe wyzwania i możliwość samorealizacji
    oczekujemy:
    • doświadczenie komercyjne związane z rynkiem medycznym
    • doświadczenie w rozwoju sprzedaży, działalności spółki, projektu na rynku medycznym
    • znajomość rynku medycznego oraz otoczenia biznesowego
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie wysokiej komunikatywności w mowie i piśmie
    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki medyczne)
    • wysoki poziom motywacji oraz bardzo dobra organizacja pracy
    • doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
    • asertywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne
    • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia, ukierunkowanego na osiągnięcie rezultatów
    • Ms Office, środowisko Windows

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47