Dyrektor Techniczny

  • Pomorskie, pomorskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-11-23
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2017-12-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Pomorskie 26941/001

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za utrzymanie całej infrastruktury technicznej firmy dedykowanej do realizacji zobowiązań wobec Klientów w sposób ciągły, niezawodny i optymalny kosztowo, przy zachowaniu obowiązujących wymogów jakościowych i zgodnie z zawartymi umowami.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, firmy z branży energetycznej z silną pozycją na rynku, poszukujemy doświadczonego Managera na stanowisko Dyrektora ds. Technicznych

Opis stanowiska

Jeśli chcesz…

* współtworzyć strategię głównej Spółki i pozostałych Spółek w ramach Grupy,
* nadawać nowe kierunki rozwoju Obszarowi Technicznemu,
* zespołowo rozwiązywać problemy i podejmować wyzwania swojego obszaru,
* współpracować z doświadczoną grupą technicznych kierowników,
* monitorować, a może nawet polepszać/optymalizować przyjęte procesy i standardy działań związanych z modernizacjami, utrzymaniem infrastruktury oraz bezpieczeństwem pracy systemu,
* podejmować wszelkie wysyłki, aby zapewnić optymalny stan techniczny infrastruktury,
* być mentorem i przykładem ciągłego rozwoju kompetencji wśród współpracowników.

Profil kandydata

Do zespołu kadry zarządzającej szukamy managera:
* z wysokim poziomem świadomości standardów w firmie o dużym zasięgu,
* z minimum 3-letnim doświadczeniem w branżach technicznych lub inwestycyjnych który efektywnie działał na rozwój poprzednich pracodawców: firm produkcyjnych, budowlanych, energetycznych lub innych z przemysłu lekkiego lub/i ciężkiego
* którego motywuje odnoszenie sukcesów na polu zawodowym.

Ale również lidera…
* cechującego się kreatywnością, wnoszącego wartość dodaną do zespołu,
* nie bojącego się podejmować trudnych decyzji przy jednoczesnym dużym zaufaniu do pracowników,
* z silnie rozwiniętymi umiejętnościami komunikacyjnymi i motywacyjnymi,
* otwartego na nowe, a zarazem akceptującego różne pomysły i inne punkty widzenia,
* nastawionego na budowanie relacji, współpracę i tzw. „team spirit",
* dobrze odnajdującego się w pracy pod presją czasu z wielowątkowymi zadaniami i w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
* napierającego do przodu, który z łatwością i swobodą nawiązuje nowe kontakty na szczeblu biznesowym,
* który zna i korzysta z języka angielskiego lub niemieckiego.

Opcjonalnie:
* Absolwent kierunków takich jak: Energetyka lub Inżynieria Środowiska.

Oferujemy

  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Wysokiej klasy samochód służbowy
  • System bonusowy i premie
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe
  • Praca w dynamicznym zespole, w rozwijającej się organizacji

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się