Ta oferta pracy jest nieaktualna od 281 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Technikum

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Lider na rynku edukacyjnym w Polsce, prowadzący m.in. szkoły policealne i medyczne, technika, zawodowe kursy i szkolenia oraz Akademię III wieku.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • kierowanie działalnością szkoły
    • przygotowanie, prowadzenie, kontrola i archiwizacja dokumentacji przebiegu nauczania zgodnie z przepisami prawa oświatowego
    • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym realizowaniem procesu kształcenia ze szczególnym uwzględnieniem podstawy programowej i standardów egzaminów zawodowych
    • organizacja procesu kształcenia w tym opracowanie i realizacja planów pracy szkoły, szkolnych planów nauczania, układanie planów zajęć, organizacja praktyk zawodowych i egzaminów zawodowych zgodnie z ustawą o systemie oświaty
    • reprezentowanie szkoły wobec uczniów i lokalnych władz administracyjnych oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku szkoły na zewnątrz
    • aktywne uczestnictwo w procesie promocji szkoły oraz rekrutacji uczniów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową – mile widziane
    • stopień awansu zawodowego nauczyciela (mile widziane studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą)
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne
    • znajomość przepisów oświatowych
    • umiejętność prowadzenia wystąpień publicznych
    • dyspozycyjność i elastyczność
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • samodzielność i inicjatywa w działaniu

    Oferujemy:

    • atrakcyjną i stabilną pracę w firmie z 20-letnią tradycją
    • pełen etat w ramach umowy o pracę
    • komfortowe warunki pracy
    • uczestnictwo w procesach szkoleniowych
    • realny wpływ na kształtowanie wizerunku szkoły na lokalnym rynku

    Oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883)" prosimy przesyłać drogą elektroniczną klikając przycisk Aplikuj teraz.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.