Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor

  • Płock, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    OTP S.A. z siedzibą w Płocku przy ulicy Chemików 7
    od lutego 2016 r. wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Trans Polonia.
    Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce specjalizujących się w transporcie
    materiałów niebezpiecznych w zakresie transportu paliw oraz gazu płynnego (LPG).

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Dyspozytor
    Numer ref.: Numer ref.: 01/12/2017/GK
    Miejsce pracy: Płock

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie ciągłości dostaw paliw do klientów
    • zapewnienie właściwej współpracy z klientami
    • nadzór nad wykonaniem usługi transportowej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia średniego lub wyższego (preferowane: logistyka, transport)
    • znajomości zagadnień z zakresu planowania przewozów
    • znajomości przepisów z zakresu czasu pracy kierowców

    Ponadto:

    • inicjatywy i samodzielności działania
    • precyzji i dokładności w pracy
    • bardzo dobrej znajomości pakietu Office
    • znajomości podstawowych zagadnień branży TLS
    • prawa jazdy kat. B
    • dyspozycyjności

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie transportowej wiodącej na rynku przewozu paliw płynnych
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • opiekę medyczną
    • pakiet socjalny

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym
    drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj".

    Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".