Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor

  • Wronki, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-08-09

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma C.H. Robinson została założona w 1905 roku i jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Dostarczamy usługi dla każdego rodzaju przedsiębiorstw, od małych rodzinnych firm do globalnych koncernów, reprezentujących główne gałęzie przemysłu.

Działalność C.H. Robinson opiera się na sieci oddziałów zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie, Azji, oraz Australii. Obecnie szukamy utalentowanego i dynamicznego pracownika, który rozpocznie pracę we Wronkach na stanowisku:

Dyspozytor
Miejsce pracy: Wronki

C.H. Robinson Europe posiada swoje oddzialy w Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Luksemburgu, Niemczech, Czechach, Szwecji, Irlandii, Turcji, Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech.

Twoje zadania:

  • kontrola załadunków
  • monitoring  aut na wjeździe /wyjeździe
  • sprawdzanie i monitorowanie kierowców
  • przygotowywanie  raportów oraz tygodniowych sprawozdań na spotkania dyspozytorów
  • udział w spotkaniach operacyjnych
  • praca na systemie operacyjnym klienta.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w Dziale Spedycji/Transportu lub w Dziale Obsługi Klienta w branży TSL
  • mile widziana praktyczna znajomość zagadnień związanych z działalnością transportową
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne, otwartość i umiejętność pracy w grupie
  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office/ Outlook/
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej
  • samodzielność w działaniu i zdolność pracy pod presją czasu.

Co oferujemy:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji, której sukces opiera się na wykwalifikowanych pracownikach, rozwiniętych procesach i najlepszej technologii
  • dynamiczne środowisko pracy, które kreują wyjątkowi ludzi, pasjonaci transportu i eksperci w swoich dziedzinach
  • dostęp do szkoleń oraz innych narzędzi rozwoju zawodowego
  • motywujące wynagrodzenie, które będzie składać się z podstawy oraz bonusa opartego na wynikach Twoich i zespołu
  • opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik
  • laptop, telefon komórkowy
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • praca w systemie jednozmianowym.

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila: TAEurope@chrobinson.com. Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem strony pracuj.pl.

Zainteresowany? Aplikuj!

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się