Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dziewiarz

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Masz doświadczenie w operowaniu maszynami dziewiarskimi? Chcesz poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie? Chcesz pracować w międzynarodowej firmie w zgranym zespole pracowników ? Nie czekaj ! Szukamy właśnie Ciebie.

    Dziewiarz
    Nr ref.: /342/11/2018/AP/33234
    Łódź
    oferujemy
    • stabilne zatrudnianie w renomowanej firmie
    • praca na Widzewie, bardzo dobry dojazd z całej Łodzi
    • bardzo dobre wynagrodzenie, stawka wzrasta proporcjonalnie do zdobywanych przez Ciebie umiejętności, czyli im więcej umiesz tym więcej zarabiasz
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez pośrednictwa agencji
    • świetna atmosfera, zgrany zespół pracowników i doskonałe warunki pracy
    • możliwość rozwoju
    zadania
    • Obsługa maszyn dziewiarskich okrągłych (ustawienie oraz nadzór czy wszystkie procesy przebiegają prawidłowo.

    oczekujemy
    • wykształcenie min zawodowe/ średnie
    • doświadczenie w obsłudze maszyny dziewiarskiej (chociaż parę miesięcy reszty Cie nauczymy)
    • motywacja do pracy oraz chęć nauki i rozwoju.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47