Ta oferta pracy jest nieaktualna od 366 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-commerce Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    John Dog Group Sp. z o.o. Sp. k.

    Jesteśmy grupą pozytywnych i kreatywnych ludzi, których połączyła miłość do psów. Stworzyliśmy markę John Dog, bo chcemy, aby żyło nam się z psami jeszcze lepiej. Codziennie mamy dla naszych przyjaciół nową dawkę wiedzy i inspiracji oraz znakomite produkty dla każdego psa.

    John Dog Group to młoda polska firma z siedzibą w Poznaniu, która konsekwentnie buduje markę John Dog w segmencie artykułów dla domowych zwierząt towarzyszących.

    www.johndog.pl

    Miejsce pracy: Poznań
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków:

    • codzienne wykorzystywanie narzędzi eCommerce i marketing automation;
    • przygotowanie raportów, analiz, prezentacji;
    • realizację procesów związanych z utrzymaniem platform eCommerce: koordynacje wdrożeń nowych narzędzi, obsługę zgłoszeń, monitoring bieżących funkcji systemu, zbieranie wymagań klientów;
    • prowadzenie działań optymalizujących zgodnie z przyjętym planem;
    • zarządzanie projektami zlecanymi zewnętrznym dostawcom.

    Wymagania:

    • co najmniej roczne doświadczenie w obszarze eCommerce B2C;
    • praktyczna znajomości Google Analytics/ Google Tag Manager, znajomość Wordpressa i Woocommerce będzie dodatkowym atutem;
    • przynajmniej podstawowa znajomość technicznych zagadnień SEO, w szczególności „On-page”
    • dobra znajomość Excela i doświadczenie w pracy na dużej liczbie danych;
    • wyższe wykształcenie i znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym;
    • zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju;
    • wiedza z zakresu CMS, html oraz UX będzie dodatkowym atutem;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16;
    • wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające;
    • pracę w zespole młodych ludzi;
    • wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy.

    Aplikacje należy składać w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

    Skontaktujemy  się z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez John Dog Group Sp. z. o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest John Dog Group Sp. z. o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.