E-commerce Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

John Dog Group Sp. z o.o. Sp. k.

Jesteśmy grupą pozytywnych i kreatywnych ludzi, których połączyła miłość do psów. Stworzyliśmy markę John Dog, bo chcemy, aby żyło nam się z psami jeszcze lepiej. Codziennie mamy dla naszych przyjaciół nową dawkę wiedzy i inspiracji oraz znakomite produkty dla każdego psa.

John Dog Group to młoda polska firma z siedzibą w Poznaniu, która konsekwentnie buduje markę John Dog w segmencie artykułów dla domowych zwierząt towarzyszących.

www.johndog.pl

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • codzienne wykorzystywanie narzędzi eCommerce i marketing automation;
  • przygotowanie raportów, analiz, prezentacji;
  • realizację procesów związanych z utrzymaniem platform eCommerce: koordynacje wdrożeń nowych narzędzi, obsługę zgłoszeń, monitoring bieżących funkcji systemu, zbieranie wymagań klientów;
  • prowadzenie działań optymalizujących zgodnie z przyjętym planem;
  • zarządzanie projektami zlecanymi zewnętrznym dostawcom.

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w obszarze eCommerce B2C;
  • praktyczna znajomością Google Analytics/ Google Tag Manager, znajomość Wordpressa i Woocommerce będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość Excela i doświadczenie w pracy na dużej liczbie danych;
  • wyższe wykształcenie i znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym;
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie i chęć rozwoju;
  • wiedza z zakresu CMS, html oraz UX będzie dodatkowym atutem;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16;
  • wsparcie w okresie adaptacji oraz szkolenie wprowadzające;
  • pracę w zespole młodych ludzi;
  • wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy.

Aplikacje należy składać w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Skontaktujemy  się z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez John Dog Group Sp. z. o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest John Dog Group Sp. z. o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się