E-commerce Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-11
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2017-09-10)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tape à l’œil to moda dla szczęśliwych, zwariowanych i pełnych energii dzieci! Francuskie korzenie sprawiają, że proponujemy ubrania modne, a zarazem bardzo wygodne i w doskonałej jakości.

Marka znana i ceniona na rynku światowym od 1993 roku, w Polsce obecna od 4 lat, gdzie nieustannie się rozwija i poszerza sieć swoich sklepów, których liczba obecnie wynosi 12.

 W związku z planowanym otwarciem sklepu internetowego do naszego młodego, polsko-francuskiego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

Chcielibyśmy powierzyć Ci projekt zbudowania strony internetowej naszej marki w oparciu o jej francuski odpowiednik, a także opracowanie i wdrożenie strategii jej długofalowego rozwoju.

Ponadto, Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii poszerzenia bazy klientów i zwiększenia ich trafficu;
  • Adaptacja oraz wdrożenie akcji marketingowyh i handlowych w kanale e-commerce;
  • Bieżące administrowanie i zarządzanie sklepem internetowym;
  • Stworzenie i wdrożenie koncepcji usług na stronie;
  • Realizacja polityki firmy w zakresie animacji potrali społecznościowych;
  • Bieżące tłumaczenia i adaptacja francuskich treści marketingowych na rynek polski, w zgodzie z wizerunkiem marki;
  • Animacja sklepów stacjonarnych w zakresie wykorzystania narzędzi internetowych do zwiększenia sprzedaży.

To dzięki Tobie Tape à l’œil zaistnieje na rynku internetowym w Polsce. Będzie to Twój indywidualny projekt, ale w codziennych obowiązkach wspierać Cię będą działy: Marketingu, IT, Handlu oraz Dyrektor Kraju.

WYMAGANIA

  • Znajomość branży IT/e-commerce
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze retail
  • Biegła znajomość języka francuskiego (warunek konieczny – minimum C1 – codzienna komunikacja w języku francuskim)
  • Bardzo dobra znajomość podstawowych narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce
  • Umiejętność przewidywania i kształtowania kierunków rozwoju platformy cyfrowej
  • Kreatywne i innowacyjne podejście do rozwoju sprzedaży internetowej, otwartość na nowe rozwiązania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się