E – commerce Operational Specialist

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-07-21
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2017-08-20)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Gdańsk
nr ref.: E-commerce Operations

Osoba na stanowisku e-commerce operational specialist odpowiedzialna będzie za wsparcie w rozwoju sprzedaży produktów firmy nowoczesnymi kanałami sprzedaży, na rynku polskim i na rynkach zagranicznych.

Zadania:

  • przygotowywanie ofert i przeprowadzanie wstępnych rozmów biznesowych z potencjalnymi klientami na rynkach zagranicznych,
  • doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów,
  • obsługa platformy sprzedażowej (w tym wprowadzanie nowych produktów),
  • bieżący, profesjonalny kontakt z klientem,
  • kompleksowe koordynowanie procesu sprzedaży,
  • nadzór nad sprawną realizacją zamówień,
  • współpraca między działami w firmie,
  • przygotowywanie raportów.

Oczekiwania:

  • student/ka lub absolwent studiów o profilu germanistycznym – biegła lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dokładność, dbałość o szczegóły, sumienność,
  • mile widziana znajomość branży e-commerce,
  • mile widziana znajomość sprzedażowych systemów CMS,
  • doświadczenie w obsłudze klientów będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej,
  • udział w rozwoju nowych rynków sprzedaży w Europie Zachodniej, w ramach realizacji strategii marketingowej na arenie międzynarodowej,
  • współpraca z młodym, kreatywnym zespołem marketingu,
  • możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach.
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • system świadczeń pozapłacowych.
Oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje w renomowanej firmie o międzynarodowej kulturze organizacyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia za pomocą:

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się