Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-commerce Project Manager

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Słyszałeś o tym, że Spółka mPTech jest polskim producentem nowoczesnych urządzeń elektroniki użytkowej, a także smartfonów oraz telefonów komórkowych pod markami myPhone i Hammer?

    Na początku opowiemy Ci o tym, jak to robimy i dlaczego jesteśmy w tym tacy dobrzy.

    Na etapie wdrażania zadbamy, aby nasi doświadczeni Pracownicy wprowadzili Cię krok po kroku w świat mPTech.

    www.myphone.pl
    www.hammeromania.pl

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    W tej roli odpowiadasz za maksymalizację sprzedaży dodatkowych produktów e-commerce poprzez odpowiedni dobór i ich ekspozycję online. Do dyspozycji masz zespół www, agencje interaktywne, merytoryczne wsparcie i nowoczesne narzędzia.

    W ramach współpracy zapewnimy Ci:

    zadania, które z pewnością zrealizujesz:

    • wdrażanie strategii produktowej w e-sklepie i Allegro (dobór i ekspozycja online produktów)
    • koordynacja sprzedaży produktów gwarancji poprzez aplikację mobilną
    • zarządzanie bazą klientów CRM i działaniami na niej
    • nadzór i optymalizacja procesów e-commerce i ich komunikacji B2C (procesowanie zamówień, płatności i rozliczenia)
    • budowa komunikacji front-end i jej analityka GA/UX dla dodatkowych produktów e-commerce

    oraz korzyści:

    • interesującą pracę w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w środowisku międzynarodowym
    • dołączenie do zespołu, gdzie kultywujemy osobiste jak i wspólne sukcesy
    • rozwój kompetencji w obszarze e-commerce, www, zarządzania projektami, optymalizacji procesów biznesowych

    Jaki jest nasz ideał:

    posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z jedną z dziedzin: strony www/ e-commerce/ zarządzaniem projektami oraz doświadczenie w pracy z Google Analytics lub systemami ERP

    łatwo nawiązuje i utrzymuje relacje, dobrze czuje się w pracy zespołowej, jest komunikatywny

    nastawiony na osiąganie celów, posiada wysoką samodyscyplinę w planowaniu i realizowaniu zadań, efektywny w działaniu

    interesuje się elektroniką użytkową – mile widziane

    kreatywny, szukający rozwiązań, inicjator pomysłów

    Zna język angielski – dodatkowy atut
    Jeśli śmiało odznaczasz wszystkie punkty na tej liście, nie wahaj się ani chwili! Aplikuj!
    Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym.

    Jeszcze jeden ważny szczegół: w CV prosimy o dodanie informacji:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

    Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie tylko z wybranymi kandydatami.