Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-learning Content Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROCKON SP. Z O.O.

    Rockon?

    Jesteśmy stosunkowo młodą firmą ale z bardzo doświadczoną załogą. Każdy wnosi od siebie różne wspaniałości i dzieli się wiedzą.

    Serwisy internetowe, rozwiązania b2b, b2c, platformy, narzędzie wewnętrzne wspierające procesy w większych firmach – to tematyka, która jest nam bliska i z którą stykamy się codziennie.

    Pracujemy przy projektach długofalowych i tych mniejszych.

    Nasi klienci to agencje reklamowe i interaktywne jak również klienci realizujący projekty bezpośrednio naszą firmą.

    Współpracujemy również z klientami z zagranicy, co daje możliwość poszerzenia horyzontów i stwarza możliwość poznania wielu rynków i branż nie tylko w Polsce.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    GŁÓWNE ZADANIA

    • tworzenie contentu e-learningowego w języku angielskim na podstawie materiałów bazowych
    • tworzenie modułów szkoleniowych, lekcji, quizów, sprawdzianów wiedzy
    • przekładanie stworzonego contentu do narzędzi Adapt / Articulate
    • współpraca z klientem przy opracowywaniu materiałów ‘od zera’

    WYMAGANIA

    • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • doświadczenie w tworzeniu contentu e-learningowego
    • znajomość narzędzi: Adapt lub Articulate
    • wykształcenie szkoleniowe / socjologiczne
    • świetna komunikacja w zespole
    • lekkie pióro
    • doświadczenie w pracy z dowolnym LMS i rozumienie zagadnienia SCORM mile widziana

    OFERUJEMY

    • małą firmę z przyjazną atmosferą
    • międzynarodowe projekty
    • zdrowy balans między pracą a czasem prywatnym – elastyczne godziny pracy
    • dużo nauki nowych rzeczy oraz możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem
    • benefity

    CV wraz z przykładowym, stworzonym przez siebie contentem e-learningowym prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rockon sp. z o.o z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Rockon sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 55/12. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.