Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert ds. ICT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Warszawa

    Twoje zadania:

    - identyfikacja zagrożeń i śledzenie trendów związanych z cyberbezpieczeństwem;

    - rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań wspierających strategię cyberbezpieczeństwa;

    - nadzór nad procesem Threat Intelligence;

    - rekomendowanie i ocena wskaźników monitorujących skuteczność wdrożonych procesów i zabezpieczeń;

    - planowanie i realizacja testów bezpieczeństwa i penetracyjnych infrastruktury teleinformatycznej;

    - planowanie i rozwijanie nowych funkcjonalności SIEM;

    - wdrażanie, rozwój i utrzymywanie autorskich narzędzi bezpieczeństwa teleinformatycznego;

    - udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego przy współpracy z dostawcami zewnętrznymi i innymi działami w firmie.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    - doskonale znasz zasady, sposoby analizy oraz oceny podatności bezpieczeństwa;

    - posiadasz umiejętność weryfikacji oraz oceny skuteczności zastosowanych mechanizmów bezpieczeństwa ICT, dotyczących m.in.:

              * systemów operacyjnych,

              * systemów zarządzania bazami danych,

              * systemów bezpieczeństwa,

              * protokołów sieciowych

              * rozwiązań kryptograficznych;

    - znasz standardy związane z bezpieczeństwem ICT i zarządzaniem ryzykiem;

    - posiadasz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa IT;

    - posługujesz się językiem angielskim w stopniu co najmniej dobrym;

    - masz wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole;

    - potrafisz rozwiązywać złożone problemy, również analityczne oraz wykazujesz inicjatywę w proponowaniu działań naprawczych i usprawniających;

    - posiadasz praktyczną znajomość tematyki bezpieczeństwa aplikacji mobilnych – mile widziane.

    Administratorem danych jest P4 Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-677, Taśmowa 7 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Korzyści dla Ciebie
    Umowa o pracę
    i stabilna praca
    na dłużej
    System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
    Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
    Imprezy
    integracyjne
    Ty i tylko Ty decydujesz
    jak ubierasz się do pracy
    Świętujemy
     sukcesy
    Karta
    multisport
    Opieka medyczna
     i ubezpieczenie na życie
    top