Ekspert Kredytowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 28.11.2017
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 28.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Metrohouse to sieciowa agencja nieruchomości. W ramach sieci działa ponad 80 biur oraz ponad 500 brokerów oraz doradców nieruchomości. Obszar działania obejmuje całą Polskę. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Jako dział kredytowy sieci Metrohouse oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków, która jest cyklicznie uzupełniana o nowe produkty. Chcemy spełniać marzenia naszych Klientów i pomagamy im w finansowaniu tak, aby doprowadzić każdą, nawet najtrudniejszą transakcję do końca.
OBECNIE POSZUKUJEMY:
EKSPERTA KREDYTOWEGO
Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

  • obsługa klientów agencji w zakresie pośrednictwa kredytowego
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • analiza formalna i cenowa ofert instytucji finansowych pod kątem oczekiwań i możliwości klienta
  • pomoc w procesie kompletowania dokumentacji wymaganej do udzielenia kredytu
  • koordynowanie procesu kredytowego do momentu wypłaty kredytu
  • pomoc we wszelkich zagadnieniach związanych z obsługą kredytu

Idealny Kandydat posiada:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta w pośrednictwie finansowym z zakresu kredytów hipotecznych i gotówkowych
  • wykształcenie wyższe (preferowane - ekonomia, zarządzanie, finanse)
  • wiedzę z zakresu ofert bankowych
  • umiejętności sprzedażowe

Jeżeli jesteś otwarty, ambitny i nie boisz się wyzwań to aplikuj już teraz!
Dołącz do zespołu Metrohouse!

Oferujemy:

  • atrakcyjny system motywacyjny oparty o wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • szeroką bazę klientów do obsługi, do której dostęp gwarantuje autorska platforma CRM
  • wsparcie w procesie sprzedaży ze strony doświadczonej kadry menadżerskiej
  • dostęp do szerokiej palety produktów finansowych
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Firmy
Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy w się tylko z wybranymi kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się