Ta oferta pracy jest nieaktualna od 207 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ekspert Kredytowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-11-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Metrohouse to sieciowa agencja nieruchomości. W ramach sieci działa ponad 80 biur oraz ponad 500 brokerów oraz doradców nieruchomości. Obszar działania obejmuje całą Polskę. Oferta Metrohouse obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

    Jako dział kredytowy sieci Metrohouse oferujemy naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie pośrednictwa kredytowego. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków, która jest cyklicznie uzupełniana o nowe produkty. Chcemy spełniać marzenia naszych Klientów i pomagamy im w finansowaniu tak, aby doprowadzić każdą, nawet najtrudniejszą transakcję do końca.
    OBECNIE POSZUKUJEMY:
    EKSPERTA KREDYTOWEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • obsługa klientów agencji w zakresie pośrednictwa kredytowego
    • pozyskiwanie nowych klientów
    • analiza formalna i cenowa ofert instytucji finansowych pod kątem oczekiwań i możliwości klienta
    • pomoc w procesie kompletowania dokumentacji wymaganej do udzielenia kredytu
    • koordynowanie procesu kredytowego do momentu wypłaty kredytu
    • pomoc we wszelkich zagadnieniach związanych z obsługą kredytu

    Idealny Kandydat posiada:

    • doświadczenie w obsłudze Klienta w pośrednictwie finansowym z zakresu kredytów hipotecznych i gotówkowych
    • wykształcenie wyższe (preferowane - ekonomia, zarządzanie, finanse)
    • wiedzę z zakresu ofert bankowych
    • umiejętności sprzedażowe

    Jeżeli jesteś otwarty, ambitny i nie boisz się wyzwań to aplikuj już teraz!
    Dołącz do zespołu Metrohouse!

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system motywacyjny oparty o wysokie wynagrodzenie prowizyjne
    • szeroką bazę klientów do obsługi, do której dostęp gwarantuje autorska platforma CRM
    • wsparcie w procesie sprzedaży ze strony doświadczonej kadry menadżerskiej
    • dostęp do szerokiej palety produktów finansowych
    • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
    • możliwość rozwoju i awansu w strukturach Firmy
    Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy w się tylko z wybranymi kandydatami.